Gündem

Araç Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde! Dacia, Opel, Fiat…

Araç sahibi olmak isteyen ancak fiyatları sebebiyle cesaret edemeyen vatandaşlar için önemli otomobil markaları fiyatlarında indirime gittiğini ve yeni kampanyalar başlattığını duyurdu. Sıfır araçta ekim ayı kampanyaları belli oldu. Dacia, Fiat ve Opel sıfır araç modellerde vade ve faizlerin sıfırlandığını, 15 bin TL'ye kadar da indirim fırsatının başladığını duyurdu. İşte Opel, Dacia ve Fiat marka sıfır araçlardaki kampanyaların detayları...

Dacia

 

Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Duster Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4×2 otomobilin perakende satın alımında uygulanan 246.900 TL’lik fiyat ile geçerlidir. Kampanyada, 206.900 TL peşinat, 40.000 TL kredi, 12 ay vade ve %0 faiz oranı ile aylık ödeme 3.378 TL’dir.
Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.
Yeni Duster Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4×2’nin ortalama CO2 salımı 145 gkm; ortalama yakıt tüketimi 6,4 lt100km’dir.Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.10.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır.

Fiat

ÖTV matrah oranlarındaki değişimin de yeterli olmadığı fiyat indirimi için en sevilen otomobil markalarından biri olan FİAT kolları sıvadı.
Öte yandan Fiat’ın sevilen aile araçlarından biri olan Panda modellerinde de kampanya bulunuyor. Kampanyaya göre Ekim ayında Fiat Panda’ya özel 4.000 TL indirim sağlanıyor. Fiat 500 ve Fiat 500L modellerinde ise 10.000 TL’ye varan indirimlerle araç sahibi olmak isteyenlere avantaj yaratılıyor.
Fiat tarafından başlatılan bir diğer Ekim kampanyası ise servise gidiş dönüşlerde uygulanacak. Kampanyaya göre servise gidiş-dönüş 20 km mesafedeki aracınızı 99 TL bedelle yerinde dezenfekte ettirebilirsiniz. Aracınız 20km’den fazla mesafede ise kilometre başına 4 TL ekstra ücret uygulanmaktadır.
Ayrıca Fiat yetkili servislerinde 3 yıl ve üstündeki şahıs müşterilerine araçlarının periyodik bakım işlemlerinde %20 işçilik indirimi ve %15 yedek parça indirimi sağlanıyor. Fiat Ekim ayı kampanyası kapsamında servis işlemlerinde Yapı Kredi World’e özel 8 taksit ve ücretsiz dezenfeksiyon da sunulan hizmetler arasında yer alıyor.
Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Opel Corsa sıfır kilometre otomobil satın almak isteyen müşterilere fiyat avantajı sağlanıyor. Bu otomobil 189.900 TL’den satışa çıkarıldı. Firmanın yaptığı kampanya açıklamasına göre bu kampanya şartları yalnızca stoklarla sınırlı olacak
Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Opel Crossland model araç 239.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Sınırlı stoklarla satılacak olan bu araçlar için Ekim ayı boyunca yoğun bir talep gösterilmesi bekleniyor.
Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre 2021 model Opel Insignia 490.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Bu araçlar için aynı zamanda faizsiz kredi de verilecek. Bu kapsamda müşteriler 75 Bin TL krediyi 12 ay vadeli ve faizsiz olarak kullanabilecekler.

İlgili Makaleler