İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Araştırma hastanesine İŞKUR aracılığı ile 25 temizlik personeli alınacak!

Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesine Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile bay-bayan toplam 25 temizlik personeli alınacak. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre, başvuru yapmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamaları gerekmektedir. Personel alımı başvuruları 14 Aralık 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURULARI

Harran Üniversitesi personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılmaktadır. Başvuru ekranı için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hemen iş başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için adayların başvurunun son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller İş kolu Temizliği Görevlisi olan klinik destek elemanı mesleğinde Harran Üniversitesi hastanesinde daimi istihdam edilecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar kura çekimine tabi tutulacak olup kura çekilişi 25.12.2020 tarihinde saat 13:30’da Harran Üniveritesi Personel Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Resmi ilanı görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler