İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Araştırma hastanesine İŞKUR aracılığı ile 53 personel alımı yapılacak!

Harran Üniversitesi Araştırma Hastanesine Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile bay-bayan toplam 53 personel alımı yapılacak. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre, başvuru yapmak isteyen adayların Ortaöğretim Kurumlarının Hasta ve Yaşlı Hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım tekniseyenliği dallarından birinden mezun olmaları gerekmektedir. Personel alımı başvuruları 14 Aralık 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir.

PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURULARI

Harran Üniversitesi personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılmaktadır. Başvuru ekranı için aşağıda link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hemen iş başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için adayların başvurunun son günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Şanlıurfa il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Alınacak personeller İş kolu Hasta Bakımı ve Temizliği Görevlisi olan klinik destek elemanı mesleğinde Harran Üniversitesi hastanesinde daimi istihdam edilecektir.

KURA ÇEKİMİ

Başvurusu kabul edilen adaylar kura çekimine tabi tutulacak olup kura çekilişi 25.12.2020 tarihinde saat 13:30’da Harran Üniveritesi Personel Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Resmi ilanı görüntülemek ve hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

NOT: Başvurular,  Koronavürüs (Covid19) salgını nedeni ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden elektronik (online) kullanıcı girişi yapılarak veya ALO 170 kanalıyla alınacaktır.

İlgili Makaleler