50 KPSS Puanıyla 92 Sağlık Personeli ile Büro Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinde bir duyuru yayımladı. 

Söz konusu duyuruda üniversitenin kadrosunda eksik bulunan birimlerine personel alımı yapacağı bildirildi. 

Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü bünyesine yapılacak olan sözleşmeli personel alımlarına adaylar aşağıda yer alan kadrolar için başvuruda bulunabilecekler. 

50 KPSS PUANIYLA SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

İlan edilen sözleşmeli memur alım ilanında toplam 92 sözleşmeli personel alımı yapılacağı bilgisi verildi. Bu alımlaırn çok büyük bir kısmı sözleşmeli sağlık personeli kadrolarına olacak. Ayrıca memur pozisyonları içinde alımlar olacak. 

Bu Çerçevede;

İlan metninde yer alan ve alım yapılacağı açıklanan kadrolar şunlar: Lise ve Lisans Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri Kadroları (Anestezi Teknikeri, Patoloji Labaratuar Teknikeri, Tıbbi Labaratuvar Teknikeri), Laborant, Fizyoterapist, Büro Memuru

BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce ilan metninde yer alan koşulları incelemeleri gerekiyor. Adaylar bu koşullara uygunsa başvurularını yapabililer. 

İlanda adaylardan talep en önemli koşul öğrenim şartı. Adayların her kadro için gerekli olan öğrenim şartını sağlamaları gerekiyor. Bu şartın dışında sağlanması gereken diğer bir koşul ise KPSS şartı. Kurum adayların 2018 KPSS’den en az 50 puan puan almış olmalarını istiyor. 

İlanda Yer Alan Diğer Koşullar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 2 Temmuz tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’ne bildirecekler. Başvurular ilan metninde yer alan başvuru evraklarının Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri şeklinde gerçekleştirilecek. 

Başvuru Evrakları: Nüfus Cüzdan fotokopisi. KPSSP94-KPSSP93 ve KPSSP3 (B) gurubu sınav sonuç belgesi Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti. Erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge. 2 adet Fotoğraf. İş deneyimini gösterir belge.

İlana dair tüm detaylar ve ilan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir