Deniz Kuvvetleri Komutanlığı KPSS’siz 1640 Sözleşmeli Askeri Personel Alım İlanı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan bir ilan ile Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na askeri personel alımı yapılacağı duyurulmuştu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan ilan metninde alımlara dair tüm bilgiler verilmişti. DPB’de söz konusu askeri personel alımına dair bir duyuru yayımladı. 

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI DPB’DE

Devlet personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yapılacak alımlara dair genel bilgiler yer aldı. Bu kapsamda Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı faaliyet gösteren Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na sözleşmeli er alımı yapılacağı duyuruldu.

Komutanlık bünyesine yapılacak personel sayısına ilişkin de bilgi veren DPB, Deniz Kuvvetleri’nin 1640 sözleşmeli er alımı yapılacağını ilan etti. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları hakkında da açıklamalarda bulunulan başvuru kılavuzuna göre; adaylardan aşağıda yer alan koşullara haiz olunması isteniyor. 

Türk vatandaşı ve erkek olmak, En az ilköğretim veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak, 01 Ocak 2019 tarihi itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olmak, Türk Silahlı Kuvvetlerinde daha önce subay, astsubay, uzman jandarma veya uzman erbaş, sözleşmeli erbaş ve er olarak istihdam edilmemiş olmak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere bir suçtan bir ay veya daha fazla hapis cezası ile mahkûm olmamak,

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı üzerinden yapacaklar. Başvurular internet ortamında gerçekleştirilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir