Gündem

Audi Almak İsteyenler İçin Bu Fiyatlar Bir Daha Gelmez; Liste Fiyatları Güncellendi! Audi A3 Otomobil Modelleri Artık…

Özellikle son zamanlarda artan birinci el otomobil fiyatları, markaların her geçen gün liste fiyatlarını güncellemesine neden olmaya başlamış bulunuyor. Bu kapsamda bir fiyat güncellemesi gerçekleştirmiş olan Audi, benzersiz A3’lerini artık o fiyattan satıyor.

Segmentinin en güçlü serilerinden biri olan Audi A3’ler sunduğu performansın yanı sıra bir tasarım harikası olması ile de öne çıkıyor. Yakıt tüketiminde de oldukça benzersiz olan A3’ler, bu ayın liste fiyatları ile vitrinlerdeki yerini almaya başlıyor.

Audi A3 Yine Göz Kamaştırıyor

Sektörünün öncü markalarından biri olan Audi, A3 serisinin yeni modellerini tanıtmış bulunuyor. A3 serilerinde sportback olarak isimlendirilen hatchback modelinin yanı sıra sedan kasa seçeneği de sunan Audi A3, 1.0 30 TFSI motor seçeneği ve 110 beygir güç üretimi ile performans odaklı bir seri ile müşterisinin karşısına çıkıyor. 100 (km/sa)’e sadece 10,6 saniyede ulaşan Audi A3’ler benzersiz yakıt tüketimleri ile de otomobil tutkunlarının cebini koruyor. Bunun yanı sıra Advanced ve S line olarak iki farklı paketi ile müşterilerinin karşısına çıkan Audi A3, yeni liste fiyatlarını da kamuoyuna duyurmuş bulunuyor.

Audi A3’lerin Yeni Fiyatı Belli Oldu

Her ay fiyat listesi güncelleyen otomobil markaları bu ayın da fiyat listesini belirlemiş bulunuyor. Bu kapsamda fiyatı da belli olmuş olan Audi A3 model otomobillerin taban fiyatı, 729 bin 422 TL’den başlıyor. Bu fiyat A3 Sportback 30 Turbo FSI Advanced S tronic model ve donanım için geçerli oluyor. Bunun yanı sıra A3 Sportback 35 Turbo FSI Advanced S tronic için 763 bin 778 TL bir fiyat belirlemiş olan Audi, A3 Sportback 30 Turbo FSI S line S tronic için ise 786 bin 770 TL bir fiyat ile satıcılarının karşısına çıkıyor. Serisinin en iyi donanımı olan A3 Sportback 35 Turbo FSI S line S tronic ise bu ay itibariyle 820 bin 914 TL’den alıcılarını bekliyor. Sedan kasa fiyatlarını da belirlemiş olan Audi, A3 Sedan 35 Turbo FSI Advanced S tronic donanımını 812 bin 206 TL’den satışa sunarken; A3 Sedan 35 Turbo FSI S line S tronic donanımını 869 bin 766, TL’den satışa çıkarıyor.

İlgili Makaleler