Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Gündem

Bakan Bilgin’den Flaş Açıklama! Selzedelerin Borçları…

Geçtiğimiz günlerde Artvin, Rize ve Düzce’de sel felaketi yaşanmış bilançosu ağır olmuştu. Rize’de, 47 bina yıkıldı, 100’e yakın konut ağır hasar aldı, 125 bina boşaltıldı, 40’a yakın işyeri ve 100’e yakın da araç zarar gördü. Artvin’de ise  1430 konut ve işyeri zarar gördü, 70’e yakın araç kullanılamaz hale geldi açıklamasında bulunulmuştu.

 Zor durumda kalan vatandaş için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin resmi sosyal medya hesabından önemli bir paylaşımda bulundu:

“Artvin, Rize ve Düzce illerimizdeki selden etkilenen ilçelerde ödeme süresi geçmiş prim borçları ile 2021 yılı Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım aylarına ilişkin prim borçlarının ödeme süresini 31.01.2022 tarihine kadar uzatıyoruz. Bölgedeki sel felaketinden zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum.”

İlgili Makaleler