Ekonomi

Bakan Karaismailoğlu duyurdu: Bayramda açılıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Kuzey Marmara Otoyolu'nun, Sevindikli-İzmit kavşakları arasındaki bölümün bayram boyunca açık olacağını duyurdu.

Bayrama sayılı günler kala Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan önemli bir açıklama geldi. Resmi twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Karaismailoğlu, bayram boyunca Kuzey Marmara Otoyolu’nun, Sevindikli-İzmit kavşakları arasındaki bölümün bayram boyunca açık olacağı bildirildi.

Geçici süre açık olacak

Bakan Karaismailoğlu tarafından yapılan açıklamada, “Bayram boyunca sizlere güvenli ve konforlu bir yolculuk sunmak için Kuzey Marmara Otoyolunun önemli bir bölümünü oluşturan Sevindikli-İzmit kavşakları arasındaki bölümünü geçici olarak hizmete açıyoruz. 28.07.2020 saat 23:59’dan, 01.08.2020ye kadar Sevindikli Kavşağı-İzmit Doğu arası ve bağlantı yollarında trafik akışı yalnızca İstanbul Ankara yönünde; 02.08.2020 saat 00:00dan, 05.08.2020 saat 23:59a kadar ise Ankara İstanbul istikametinde sağlanacaktır” ifadeleri kullanıldı.

 

İlgili Makaleler