Genel

Bakan Koca açıkladı: YKS öğrencileri için ek tedbirler konuşuldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Toplum Bilimleri Kurulu ile toplantı yapıldığını aktaran Bakan Koca, corona virüsü salgını nedeniyle YKS’ye girecek öğrenciler için ek tedbirler konuşulduğunu duyurdu.

Türkiye’de corona virüsüne karşı mücadele devam ediyor. Bu kapsamda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında Toplum Bilimleri Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, YKS sınavına girecek öğrencilerin psikolojisi, alınabilecek ek tedbirler, Kurban Bayramı’na yönelik uyarı ve önlemler, normalleşme sürecinde gençlere verilebilecek mesajlar ve dezenformasyonla mücadele gibi konular masaya yatırıldı.

Bakan Koca resmi twitter hesabından duyurdu

Toplantıyı sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Bakan Koca, “Toplum Bilimleri Kurulumuzla yeni toplantımızı yaptık. Koronavirüs salgınına karşı farklı bilim dallarından bilim insanlarımızın sürece katkılarından yararlandığımız toplantılarımızın bugünkünde gündemimiz YKS’ye girecek öğrencilerin psikolojisi ve alınabilecek ek tedbirler oldu.” açıklamasını yaptı.

İlgili Makaleler