Sağlık

Bakan Koca Saat Vererek Beklenen Haberi Duyurdu

Sağlık Baknaı Fahrettin Koca uzun zamandır beklenen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında saat vererek beklenen haberi duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden yol yapım çalışmalarından dolayı uzun süredir açılması beklenen Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında saat vererek beklenen haberi duyurdu.

SAAT 13:00’TE TÖRENLE AÇILACAK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca söz konusu açıklamalarında bugün saat 13.00’te Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin törenle açılacağını duyurdu.

BAKAN KOCA’NIN AÇIKLAMALARI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medyadaki açıklamalarında “Bu şehir hastanemiz, adeta bir hastaneler şehri. Milletimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca’nın paylaşımı:

PANDEMİ HASTANESİ OLARAK HİZMET VERECEK

Ayrıca Sağlık Bakanı Fahrettin Koca hastanenin tüm etaplarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Japonya Başbakanı Şinzo Abe’nin online katılacağı törenle hizmete gireceğini belirterek bu hastanenin pandemi hastanesi olarak hizmet vereceğini vurguladı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler