Gündem

Bakan Koca’dan sağlık çalışanlarına üç gün alkış çağrısı!

Bugün tüm Türkiye corona virüsü vakaları yüzünden durmaksızın çalışan sağlık çalışanlarını alkışladı. Sağlık Bakanı fahretttin Koca vatandaşların bu davranışı için teşekkür etti. Bakan Koca vatandaşlara üç gün üst üste alkışlayalım çağrısında bulundu.

Türkiye’de corona virüsü tespitinden bu yana en büyük mücadeleyi sağlık çalışanları veriyor. Artan mesailer ile birlikte, zorlu şartlar altında hastaların yardımlarına koşan sağlık personellerine vatandaştan destek geldi. Corona virüsü mücadelesinde, büyük risk altında çalışan sağlık personelleri vatandaşlar tarafından alkışlandı. Akşam saat 21.00’da balkonlarına çıkan vatandaşlar alkışlarıyla sağlık çalışanlarına moral verdi. Tüm Türkiye’den bu desteğin gelmesinin ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yaptı.

Üst üste Üç gün alkışlayalım

Bakan Koca, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada vatandaşlara teşekkür ederek, bu desteğin 3 gün sürdürülmesini istedi. Koca açıklamalarında, “SAAT 21.00 ALKIŞI İÇİN SAĞ OL TÜRKİYE! Şehir şehir, ev ev çağrımıza uydun. Özverili sağlık çalışanlarımıza alkışınla güç verdin. Yarın, ertesi gün aynı saatte minnettarlığımızın sesi tekrar duyulsun! ÜST ÜSTE ÜÇ GÜN ALKIŞLAYALIM!” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir