Ekonomi

Bakan Pakdemirli duyurdu: Ülke ekonomisine katkı için satışa çıkarıldı!

Türkiye’de corona virüsü salgınında ekonominin olumsuz etkilenmemesi için devletin önemli isimlerinden açıklamalar yapılıyor. Son olarak, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ülke ekonomisine katkı için 2019 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümlerinin toptan satışa çıkarıldığını duyurdu.

Corona virüsü salgını Türkiye’yi etkilemeye devam ediliyor. Devlet bütçesinin salgında olumsuz etkilenmemesi ve vatandaşlara gerekli desteklerin sağlanabilmesi için çeşitli kararlar alınmaya devam ediliyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, ekonomiye katkı olması için Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü stoklarında bulunan 2019 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümlerle ilgili açıklamada bulundu. Pakdemirli, kilosu 9,50 ile 10,90 arasında olmak üzere, 2019 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümlerinin toptan satışa çıkarıldığını duyurdu.

Bakan Pakdemirli’nin o açıklaması:

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “TMO Genel Müdürlüğümüzün stoklarında bulunan 2019 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümleri, ülkemiz ekonomisine katkı sağlaması için toptan satışa sunuyoruz. Kilogram fiyatı 9,50 ile 10,90 lira arasında değişecek. Fiyatlar 30 Nisan’a kadar geçerli olacak.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir