Eğitim

Bakan Selçuk açıkladı: 488 bin öğrenci…

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, resmi twitter hesabı üzerinden önemli bir paylaşımda bulundu. Bakan Selçuk tarafından yapılan paylaşımda, 5, 6 ve 7.sınıf öğrencileri için hazırlanan test uygulamasının 488 bin öğrenci tarafından indirildiği bildirildi.

Corona virüsü salgını nedeniyle eğitimde dijitalleşme ön plana çıktı. Yeni uygulamalar ile öğrencilere destekler verilmeye devam ediliyor. Bu kapsamda 5, 6 ve 7.sınıf öğrencileri için hazırlanan “Tabii” uygulamasını hakkında, Bakan Selçuk açıklamada bulundu. Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamada, 5, 6 ve 7.sınıf öğrencileri için hazırlanan test uygulamasının 488 bin öğrenci tarafından indirildiği bildirildi.

İşte Bakan Selçuk’un o paylaşımı:

Bakan Selçuk tarafından yapılan paylaşımda, “5, 6 ve 7.sınıf öğrencilerine her gün dört dersten onar soru çözebilecekleri “Tabii” uygulamasını hazırladık.488.000 öğrencimiz indirmiş uygulamayı, günlük kullanan öğrenci sayısı 40bin civarında. 40.000’in dışındaki öğrencilerimize buradan selamlarımı gönderiyorum. Takipteyim:-)” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler