Ekonomi

Bakan Selçuk Açıkladı ! O Ödemeler İkinci Bir Duyuruya Kadar Her Ay Yapılacak

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamlaarında evde bakım yardımı ve engelli maaşı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bakan Selçuk bu ödemelerin ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını ifade etti.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk evde bakım yardımı ve engelli aylıkları hakkında açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında evde bakım yardımı ve engelli aylıkları raporlarının ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağını vurguladı.

RAPORLAR KABUL EDİLECEK

Bakan Selçuk açıklamalarında evde bakım yardımından ve engelli aylıklarından yararlanan engellilerin, rapor sürelerinin bitmesi durumunda mağduriyet yaşamayacaklarını ifade etti. Bakan Selçuk rapor süresinin bitmesi durumunda mevcut raporların ikinci bir duyuruya kadar geçerli kabul edileceğini vurguladı.

BAKAN SELÇUK’UN AÇIKLAMALARI

Konu ile ilgili olarak Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Evde bakım yardımından ve engelli aylıklarından yararlanan engellilerin, rapor sürelerinin bitmesi durumunda mağduriyet yaşamaması için, mevcut raporlar ikinci bir duyuruya kadar geçerli kabul edilecek”

İlgili Makaleler