Gündem

Bakan Selçuk’tan öğrencileri sevindirecek haber!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, corona virüsü yüzünden okula gidemeyen öğrencileri sevindirecek bir paylaşım yaptı. Bakan Selçuk yaptığı paylaşımda okulların açıldığı ilk gün, yapılacak olan ilk teneffüsün 40 dakika olacağını bildirdi.

Türkiye’ye sıçrayan corona virüsü nedeniyle okullar kapatıldı. 2 hafta olarak planlanan kapatılma sürecinde öğrenciler ilk hafta tatil yapacakken, ikinci hafta uzaktan eğitim alacaklar. İnternet üzerinden verilecek olan eğitimle evden çalışmalarını sürdürecek olan öğrencilere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan sevindirici bir haber verildi.

O güne özel olarak

Bakan Selçuk evde sıkılan öğrenciler için yaptığı paylaşımda, “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum.Buradan söz olsun, okula döndüğümüzün ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir