Banka Bünyesine Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alım İlanı

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) farklı şehirlerde bulunan Telefon Şubeleri Birimlerine personel alımı yapılacağını açıkladı. 

TEB tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanlarında bu alımların Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi birimlerine olacağı bilgisi paylaşıldı. 

Bu kadro için adayların belirli şartları sağlamaları gerektiğini ifade eden TEB bu koşulları tek tek açıkladı. İşte Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yayımlanan ilana ilişkin ayrıntılar. 

BANKA ŞUBESİNE ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIMI

TEB ilgili kadro için yayımladığı duyuru metninde söz konu personellerin vardiyalı çalışma sistemlerine uygun olmaları gerektiğini billdirdi. 

Günün belirlenen saatlerinde görevlendirilecek personellerin TEB şu bilgilendirmede bulundu. ”7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında, 07:30-16:30, 17:00-01:00 ve 14:00-23:00saatleri arasında görev alabilecek”

Başvuru Koşulları

Vardiyalı çalışma sistemi ile ilgili bir engeli bulunmayan adaylar aşağıda yer alan diğer koşulları da sağlamaları halinde ilan için başvuruda bulunabilecekler. 

Alım yapılacak şehirlerde ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu için başvuruda bulunmak isteyecek adaylar, ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden başvurularını bankaya bildirecekler. 

Başvuru işlemleri internet üzerinden elektronik olarak yapılacak.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/30QvRGP

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir