Banka İş İlanı: En Az Lise Mezunu İletişim Merkezi Asistanı Alımı Yapılıyor

Denizbank anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden bir duyuru yayımlayarak personel alımı yapacağını açıkladı. 

Çeşitli meslek grupları için yayımlanan personel alımları farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların mesleki özellikleri sağlamaları esasına göre yapılacak. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza bu özellikleri ve ilana dair kadro detaylarını derledik. 

BANKA PERSONELİ İŞ İLANI

Denizbank Banka Personeli Alım ilanında toplam 24 iş ilanı yayımladı. Bu ilanların arasında yer alan kadrolardan bir tanesi de İletişim Asistanı kadrosu oldu.

Bu pozisyon için yayımlanan duyuruda, bu kadroya başvuruda bulunacak adayların; Telefon, Fastpay, MobilDeniz, Skype vb.) 7 gün 24 saat, kesintisiz, sesli gelen müşteri talep ve işlemlerinin gerçekleştirilmesinin yanı sıra bankanın karlılığını arttıracak satış faaliyetleri ile katkı sağlanmasından sorumlu olduğu belirtildi. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana alımlar öğrenim düzeyine göre ve aşağıda yer alan mesleki özellikleri sağlanması durumuna göre yapılacak. Denizbank’ın yayımladığı başvuru koşulları şunlar. 

28 yaşını aşmamış, En az lise mezunu, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Tercihen ingilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün ve iletişim yönü güçlü, Satış ve ikna kabiliyetine güvenen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanı kısa süre önce yayınlandı. Bu ilana başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler. 

İlan için: https://bit.ly/2Zn2U8M

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir