Banka Memuru Alım İlanı: Vakıf Katılım Bankası İş İlanı ve Açık Kadrolar

Banka Personeli alımı için ilan yayımlayan bankalardan bir tanesi de Vakıf Katılım Bankası oldu. Temmuz ayının sonunda güncellenen personel alım ilanında Ağustos ayı başı itibariyle çeşitli kadrolarda personel alımları olacağı bildirildi. 

Bankanın faaliyet alanı içerisinde yer alan şehirlere yapılacak banka personel alım ilanlarında 10 farklı kadroda iş ilanı bulunuyor. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan banka personel alım ilanında yer alan ve ilan metniyle adaylara duyurulan açık kadrolar, Vakıf Katılım Bankası’nın belirlediği başvuru şartları ve başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağına dair ayrıntıları sizlerle buluşturuyoruz. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında toplam 10 farklı açık kadro bulunuyor. Banka memuru alımları için duyurulan bu alımlar İstanbul’da bulunan banka şubelerine ve genel müdürlük birimlerine olacak. 

İlan metnine göre banka aşağıda yer alan pozisyonlarda alımlar yapacak. 

Açık Kadrolar: Bilgi Güvenliği Uzmanı, Arge Mühendisi, Kredi Risk Modelleme Uzmanı, Resmi Raporlama Uzmanı, KVKK Yetkilisi, KVKK Yönetmen Yardımcısı, Veri Ambarı Analisti, Süreç Geliştirme Yetkilisi, İnsan Kaynakları Analisti, Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi, Veri Ambarı Yazılım Uzmanı

BU KADROLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Kariyer siteleri aracılığıyla ilan yayımlayan Vakıf Katılım Bankası adaylardan çok sayıda alanda başvuru şartı talep ediyor. 

Bankanın personel alım prensipleri kapsamında duyurulan genel başvuru koşullarına ek olarak her kadronunun mesleki özelliklerine göre belirlenen başvuru şartları bulunuyor. İlan metninde yer alan açık kadrolar için başvuru yapacak bir adayın tüm bu şartları sağlamaları gerekiyor. 

Genel olarak o koşullar;

Türk vatadanşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Kadrolara göre belirlenen yaş şartını sağlamak, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak (kadroya göre bu şart değişebilir), Katılım bankacılığı alanında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanda yer alan kadrolar için başvuru işlemleri elektronik ortamda tamamlanacak. Adaylar aşağıda yer bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacaklar. Daha sonra kendilerine uygun ilanı bulacak olan adaylar şartları sağlamaları durumunda ilan metninde yer alan Başvuru Yap butonu üzerinden başvurularını bankaya bildirecekler. 

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp ve enter tuşuna basarak ilan metinlerine ulaşabilirsiz.

Başvuru bağlantısı:  https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir