Banka Memuru İlanı: Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Bankanın İstanbul’da bulunan şubeleri için yayımlanan personel alım duyurusunda yer alan açık kadrolar ve başvuru detayları şu şekilde,

BANKA PERSONELİ ALIMI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 6 özel kadroda personel alımı gerçekleştirecek. Bu kadroların dışında banka ayrıca adayların kendi özelliklerine göre Genel Başvuru bölümünden de başvuru toplayacak. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri ilanda yer alan kadrolar şunlar;

1-) Arge Mühendisi

2-) Kredi Risk Modelleme Uzmanı

3-) KVKK Yetkilisi/Yönetmen Yardımcısı

4-) Resmi Raporlama Uzmanı

5-) Veri Ambarı Analisti

6-) Veri Ambarı Uzmanı

* Genel Başvuru

BAŞVURU ŞARTLARI VE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilan edilen banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adayların her ilan için ayrı ayrı duyurulan şartları yerine getirmeleri gerekiyor. 

Bu şartlar ilan edilen açık pozisyonların gerekliliklerine göre belirlenmiş olup Kamuilanlari.com olarak aşağıda sizlere aktarıyoruz. 

Türk vatadanşı olmak, Kadrolara göre belirlenen yaş şartını sağlamak, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak (kadroya göre bu şart değişebilir), Katılım bankacılığı alanında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru işlemleri Vakıf Katılım Bankası’nın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak tamamlanacak. Adaylar için aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve başvurunuzu bankaya bildirebilirsiniz.

Başvuru bağlantısı:  https://bit.ly/2IC9FdN (bağlantıyı kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp ve enter tuşuna basarak ilan metinlerine ulaşabilirsiz.)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir