Banka Memuru Olmak İsteyen Adaylar İçin Vakıf Katılım Bankası’ndan Eylül Ayı İlanı

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden daha önceden yayımlamış olduğu personel alım ilanını yeni ay ile birlikte güncelledi. 

Banka tarafından ilan edilen alımlarda yapılan güncelleme sonrasında süresi dolan bazı kadrolar yayından kaldırılırken ihtiyaç oluşan yeni kadrolara dair duyurular yayımlandı. 

İlan kapsamında yapılan bu yenilikler sonrası oluşan kadro kontenjan detayları ile başvuru süreç detayları şu şekilde;

VAKIF KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre banka 6 ayrı kadroda personel alımı yapacak. 

Banka Personeli alımları için ilan edilen bu 6 ayrı kadronun dışında bir de Genel Başvuru pozisyonu yer alıyor. Bu pozisyon için ise adaylar kendilerine ait özellikleri, öğrenim durumları ve becerileri ile genel başvuruda bulunuyorlar. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar şunlar;

KVKK Yetkilisi – KVKK Yönetici Yardımcısı,

Kıdemli Proje Yöneticisi,

Proje Yöneticisi,

Dijital Bankacılık ve Kullanıcı Deneyimi Yetkilisi,

Arge Mühendisi,

Kredi Risk Modelleme Uzmanı

Genel Başvuru

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Vakıf Katılım Bankası banka personeli alım ilanı için yayımladığı duyurusunda alımlara başvurular için adayların sağlamaları gereken koşullar olduğunu ifade etti. Bu koşulları ana başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz.

Öğrenim şartını sağlamak ve bazı kadrolar için üniversitelerin ilgili öğretim programlarından mezun, Microsoft Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Bankacılık uygulama ve düzenlemelerine hâkim, Takım çalışmasına uyumlu, analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı ve etkili iletişim kurabilen, Problem çözme, neden-sonuç ilişkisi kurma ve süreç planlama yeteneği/tecrübesi olan, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli, 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

Vakıf Katılım Bankası personel alım ilanı detayları ve başvuru işlemleri için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İlan bağlantısı:  https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir