Banka Personeli Alım İlanı: PTT Kanal Yetkili Yardımcısı

Burgan Bank tarafından yayımlanan kariyer siteleri aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanında, çeşitli kadrolarda personel alımları olacağı bildirildi.

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan banka şubelerine yapılacak olan bu personel alım ilanlarından bir tanesi de Ankara’da bulunan banka birimlerine yapılacak. Bu kadroya ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

PTT KANAL YETKİLİ YARDIMCISI ALIM İLANI

Burgan Bank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan ve Kamuilanlari.com olarak sizlere duyurduğumuz personel alım ilanında alımların PTT Kanal Yetkili Yardımcısı pozisyonuna yapılacağı bildirildi. 

Bu kadro için yapılacak alımlar öncesi kadronun görev tanımını yayımlayan banka şu bilgileri aktardı. 

”Bankamızın Alternatif Dağıtım Kanalları Satış Bölümü altında görev alacak “PTT Kanal Yetkili Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır.”

BAŞVURU KOŞULLARI VE TALEP EDİLEN ÖZELLİKLER

Burgan Bank bu kadro için adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını olduğunu duyurdu. Banka tarafından yayımlanan duyuru metninde bu kadro için adayların talep edilen mesleki özelliklere haiz olmaları gerektiğini aktarıldı. 

Öğrenim şartı, deneyim şartı ve diğer koşulların yer aldığı o açıklama şu şekilde;

Öğrenim Şartı:

Banka adayların minimum Meslek Yüksek Okulu olmalarını gerektiğini ancak alımların tercihen Lisans mezunu adaylar arasından olacağı ifade edildi.

Deneyim ve Diğer Koşullar 

İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen diğer koşullar; PTT Yönetimi , Bayii Yönetimi yada ve Satış alanlarında en az 2 yıl saha deneyimi olan, Birebir sıcak satışta kendine güvenen, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru süreci devam ediyor. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilecekler. Başvuru işlemleri elektronik olarak internet üzerinden yapılacak. 

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2Yl0GXJ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir