Banka Şubelerine En Az Lise Mezunu Makam Şoförü ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılıyor

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere belirli aralıklarla aktarıyoruz.

Hem bankaların yayımladıkları son ilanları hemde ortak kadrolar için yayımlanan personel alım ilanlarını yapmış olduğumuz haberler ile sizlere duyuruyoruz. 

Banka personeli alımı için kısa süre önce yayımlanan 2 farklı personel alım ilanını sizlerle buluşturuyoruz. Banka bünyesinde çalışmak isteyen ve en az lise seviyesinden mezun olan adaylar için yayımlanan personel alım ilanları ve detayları şu şekilde,

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Personel alım ilanlarında kısa süre önce güncelleme yapan ve personel alımı yapacağını duyuran 2 farklı banka bulunuyor. Bu bankalar Türkiye Finans Katılım Bankası ve Anadolubank.

* Türkiye Finans Katılım Bankası yayımladığı personel alım ilanında Makam Şoförü kadrosuna personel alımı yapacağını ilan etti.

* Anadolubank yayımladığı personel alım ilanında Güvenlik Görevlisi kadrosuna personel alımı yapacağını ilan etti.

Bu iki personel alım ilanında yer alan tüm başvuru koşulları ilanı yayımlayan bankaya göre şu şekilde,

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için her iki bankada özel başvuru koşulları yayımladılar. Türkiye Finans Katılım Bankası şoför kadrosu için Anadolubank’ın ise güvenlik görevlisi kadrosu için belirlediği o özel koşullar şunlar;

Güvenlik Görevlisi Kadrosu İçin

Özel Güvenlik konusunda tecrübe sahibi, Silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Asgari Lise mezunu, Disiplinli ve sorumluluk sahibi, İletişim ve temsil kabiliyeti yüksek, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış.

Makam Şoförü Kadrosu İçin

Makam Şoförü kadrosu için Türkiye Finans Katılım Bankası şu şartların sağlanmasını istiyor. B Sınıfı ehliyet sahibi, En az lise mezunu, İstanbul’daki kurumsal firmalarda en az 3 yıl Makam Şoförü olarak çalışmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İleri sürüş teknikleri konusunda eğitimli, Yabancı yöneticiye hizmet vereceği için ileri derecede İngilizce bilgisine sahip.

İLAN DETAYLARI İÇİN

Aşağıda yer alan bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Türkiye Finans Katılım Bankası: https://bit.ly/2ZePisX

Anadolubank.https://bit.ly/2Lm97Lt

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir