Denizbank Bireysel Danışman Alımı İçin İlan Yayımladı

Denizbank kadrosunda personel açığı bulunan şubeler için alım ilanları yayımladı. Bankanın anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolardan bir tanesi de Bireysel Danışman pozisyonu. 

Bu kadro için İstanbul’da bulunan banka şubelerine personel alımı yapacağını duyuran Denizbank’ın ilanını haberimizde derledik. 

İŞ TANIMI

Denizbank tarafından ilan edilen kadrolardan olan Bireysel Danışman pozisyonu için banka adayların başarılı olmaları durumunda, Bireysel Bankacılık ürünlerini müşterilerimize farklı hizmet anlayışıyla memnuniyet yaratacak şekilde sunacak ve yeni müşteri kazanımını sağlamak üzere çalışacaklarını duyurdu. 

Üniversite mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları şunlar;

BAŞVURU KOŞULLARI

Denizbank yayımladığı personel alım ilanında alımların üniversite mezunu adaylar arasından olacağını bildirdi. Deneyim şartınında bulunduğu Bireysel Danışman alım ilanı koşulları şu şekilde;

* Bankacılık sektöründe Bireysel Bankacılık satış alanında en az 5 yıllık Şube deneyimi olan,

* BES ve SPK Lisans Belgesi’ne sahip veya sınavlara girmiş olan,

* MS Office uygulamalarına hakim,

* İngilizce bilgisi olan, •İnsan ilişkilerinde başarılı,

* Takım çalışmasına yatkın,

* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Denizbank tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Başvurular ve diğer detaylar için haberimizin altında yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlan metni için: https://bit.ly/2ZzqAnj (bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak ilana gidin)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir