Fatura Tahsilatı, Para ve Kredi İşlemleri Yürütecek Banka Memuru Alım İlanı

Garanti Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile banka memuru alımı yapacağını duyurdu. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında, Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet alanı bulanan Garanti Bankası Şubelerine yapılacak alımlar Müşteri Danışmanı kadrosuna olacak. 

İŞ TANIMI

Garanti Bankası yayımladığı duyurusunda Müşteri Danışmanı olarak göreve başlayacak olan personellerin 3 görev tanımı olduğunu duyurdu. İlan ile istihdam edilecek alımlar için talep edilen o görev tanımları maddeler halinde şu şekilde;

Müşteri Danışmanı Personeli,

* Tüm müşterilere para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde hizmet sunar.

* Belirli segmentlerdeki müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.

* Sahip olduğu sertifikalara göre, hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtım ve satış aktivitelerini gerçekleştirir. Müşterileri bilgilendirerek, dijital bankacılık kanallarına yönlendirir.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu banka personeli alım ilanları içn başvruu yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan mesleki, öğrenim, deneyim ve sertifika şartlarına göre yapacaklar. 

Banka adayların en az lisans mezunu olmalarını istiyor. Yaş şartının da bulunduğu personel alım ilanında adayların en fazla 30 yaşında olabilecekleri belirtildi. Yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak şehirlerde ikamet etmek yada edebilecek. İlana başvuruda bulunacak erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları yada bir teciklli olmaları. Bunun yanında ilana başvuruda bulunanlara yapılan uyarıda Segem sertifikasına sahip olmanın tercih sebebi olduğu ilan edildi. İlan için talep edilen diğer koşullar ise pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek olmak olarak açıklandı. 

Başvuru İşlemleri

Garanti Bankası personel alım ilanı için adaylar aşağıda yer alan başvuru bağlantısı üzerinden başvurularını tamamlayabilirler. Başvuru işlemleri elektronik olarak yapılacak. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/35qEnjc

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir