Fibabanka İŞKUR Destekli 200 Bankacılık Meslek Personeli Alıyor

Fibabanka İstanbul’da bulunan banka şubelerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımladı. En az lise ve dengi okullardan mezun olan adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanına ilişkin ayrıntıları, bankanın belirlediği başvuru koşullarını ve ilana ilişkin diğer detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

İşte Fibabanka İŞKUR destekli personel alım ilanına dair detaylar;

FİBABANKA PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan personel alım ilanına göre ilan ile 200 personel alımı yapılacak. İlana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek ve alımlar İstanbul’da bulunan şubelere yapılacak. 

İlana başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan başvuru koşulları ise şöyle;

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Fibabanka tarafından Bankacılık Meslek Meslek Memuru alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak; askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak, en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş olmak, banka tarafından kadroya dair belirlenen tüm özel şartları sağlamak, 

İlana başvuruda bulunacak adayların ayrıca güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçlarının da olumlu olması gerekiyor. 

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Fibabanka tarafından yayımlanan ve 200 Bankacılık Meslek Personeli pozisyonuna alım yapılacağı duyurulan ilana başvurular İŞKUR üzerinden başvurularını yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan başvuru bağlantısı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler.

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR üzerinden yayımlanan banka personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.