Garanti Bankası Tahsilat ve Fatura İşlemleri İçin Müşteri Danışmanı Alıyor

Garanti Bankası İstanbul Anadaolu Yakası ve Avrupa Yakası ile Kahramanmaraş’ta yer alan banka şubelerine aynı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alımları için bankanın yayımladığı kılavuz detaylarını Kamuilanlari.com olarak derledik. 

BANKA PERSONELİ ALIMI

Garanti Bankası bu iki şehirde bulunan şubelerinde yapacağı personel alımlarını Müşteri Danışmanı pozisyonuna gerçekleştirecek. 

Bu kadro için bankada çalışmak isteyecek adaylar tüm müşterilerin para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerini gerçekleştirir. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Garanti Bankası adayların üniversite mezunu olmaları dışında yaş ve diğer alanlarda da bazı özelliklere sahip olmalarını istiyor. Bu kapsamda bankanın ilan metninde yer verilen bu koşulları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek. İşte bankanın adaylardan talep ettiği o özellikler;

Garanti Bankası adayların; ”En az lisans mezunuysanız, Henüz 30 yaşını aşmadıysanız, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, Segem Sertifikası’na sahipseniz (tercihen) Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 1 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için) Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olarak tanımlıyorsanız” şartlarını sağlamaları halinde başvurularının kabul edileceğini açıkladı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden elektronik yapacaklar. Başvuru işlemleri için bankanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesine üye olmak gerekiyor. 

İlan bağlantısı için:  https://bit.ly/2XlG9lk

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir