Gişe, Vezne Personeli Tahsildar Alımı İçin 6 Farklı Banka İlan Yayımladı

Banka personeli alım ilanları yeni hafta gelmeden yenilendi. Bu kapsamda 6 farklı banka personel alım ilanı yayımladı. 

İlgili banka şubelerinin açık kadrolarında görevlendirmek üzere yayımlanan yeni personel alım ilanlarını tüm ayrıntıları ile sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

YENİ BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Banka personeli alımı için ilan yayımlayan bankalar duyurularını anlaşmalı oldukları kariyer siteleri üzerinden yayımlıyorlar. Bu kapsamda yeni gün itibariyle 6 banka ilanlarında güncellemeye gitti. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için alım ilanlarının bulunduğu bu duyurulara göre; personel ihtiyacı olan bankalar şunlar;

* Fibabanka

* Kuveyt Türk Katılım Bankası

* Creditwest Bank

* Bank Burgan

* ICBC Turkey Bank

* Alternatif Bank

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan 6 banka da personel alım ilanlarını Gişe Personel, Vezne Personeli, Tahsilat personeli kadrolarına yapacaklar. 

Bu kadroda görev yapacak olan personeller; ”Fatura tahsilat işlemlerini yapmak, Cari ve Katılma Hesabı müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmek, Çek ve senet tahsilatlarını yapmak, Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek” görevlerini yürütecekler. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının sabit başvuru koşulları bulunuyor. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların sağlamaları gereken bu başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Ancak adayların dikkat etmeleri gereken bazı hususlar var. Bu hususlar bankaların kendilerine göre belirlediği özel şartlardan oluşuyor. 

Türk vatadaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre önlisans veya lisans mezunu olmak, Gişe Personeli kadrosu için belirlenen başvuru şartlarını sağlamak, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak, İletişim becerileri kuvvetli, Çözüm odakli,sabırlı ve güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Gişe, Vezne ve Tahsilat Personeli kadrolarına yapılan bu alımlara başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Bankaların ilan yayımladığı kariyer sitesi üzerinden yapılacak başvuru işlemleri için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2NCip8j

Bağlantıyı kullanabilmek için: Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir