İş Bankası Ekim 2019 Banka Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı iki farklı ilan ile Ekim 2019’da başvuruları alınacak alım ilanlarını yayımladı. 

İki arklı kadroda banka personeli alımı yapacak olan İş Bankası bu alımlara dair tüm detayları adaylar ile paylaştı. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde İş Bankası tarafından yayımlanan Ekim 2019 Banka Personeli alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞ BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

İş Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında; istihdam edilecek personellerin bankanın İstanbul’da bulunan genel müdürlük birimleri ile yurt içinde İş Bankası’na ait birimlerde görevlendirileceğini duyurdu. 

Üniversite mezunu adaylar için yayımlanan İş Bankası personel alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar;

* Müfettiş Yardımcısı

* Uzman Yardımcısı

İŞ BANKASI MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

İş Bankası tarafından ilan Müfettiş Yardımcısı alım ilanında alımların bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurt içi, yurt dışı şubelerinin, yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirilmek üzere yapılacağını duyurdu. 

Bu kadro için belirlenen özel şartları ilan eden banka şu koşulları yayımladı. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (9 Kasım 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.), Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak (çok sayıda lisans kadrosu ilana başvuru yapabilecek, ngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2020 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

İŞ BANKASI UZMAN YARDIMCISI ALIMI

İş Bankası’nın ilanında yer alan Uzman Yardımcısı alımları bankanın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilmek üzere yapılacağını duyurdu. 

Uzman Yardımcısı alımı için başvuru şartlarını açıklayan banka şu şartları yayımladı.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (19 Ekim 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.), Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak (çok sayıda lisans kadrosu ilana başvuru yapabilecek, ngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2020 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak, Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Uzman Yardımcısı kadrosu için son başvuru tarihi: 9 Ekim

Müfettiş Yardımcısı kadrosu için son başvuru tarihi: 30 Ekim

İş Bankası personel alımları için başvuru yapacak adaylar başvurularını e cv.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Uzman Yardımcısı ilan metni için TIKLAYINIZ

Müfettiş Yardımcısı ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir