İŞKUR Destekli Banka Memuru Alım İlanı: En Az Lise Mezunu Bankacılık Meslek Personeli

Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanıyla Banka Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

QNB Finansbank tarafından yayımlanan banka memuru alım ilanında yer alan açık kadro bilgileri ve ilana başvurular için talep edilen koşullar haberimizde. 

İŞKUR DESTEKLİ BANKA PERSONELİ ALIMI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında alımların Bankacılık Meslek Personeli kadrosuna yapılacağı bildirildi. 

En az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvuru da bulunmak isteyen adayların sağlamaları gereken diğer tüm koşullar haberimizde. 

İşte başvuru koşulları;

BANKA MEMURU ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını yapmadan önce bazı koşullara haiz olmalılar. 

QNB Finansbank tarafından yayımlanan Bankacılık Meslek Personeli alım ilanı için talep edilen o koşullar maddeler halinde şu şekildeler. 

Türk vatandaşı olmak

En az lise mezunu olmak

Bankacılık alanında kariyer hedefi olan

Müşteri memnuniyetine önem veren

Yoğun çalışma sistemine uyum sağlayabilen

Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlamak

Görevinine engel sağlık sorunu olmamak

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Genel olarak bu başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapabilirler. İlan için açıklanan son başvuru yukarında yer alan görselde de belirtildiği gibi 3 Ekim olarak aktarıldı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir