İŞKUR Destekli En Az Lise Mezunu 50 Banka Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında banka personeli alımı için yeni bir ilan yayımlandı. 

QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında bankanın İstanbul’da bulunan şubelerine ülke geneli personel alımları olacağı duyuruldu. 

Peki QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro kontenjan detayları ve başvuru koşulları şu şekilde;

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre alımlar için adayların tek bir kadrodan olacağı bildirildi. 

Banka İstanbul’da yer alan banka şubelerinde görevlendirmek üzere 50 Bankacılık Meslek Elemanı alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Peki bu kadro için alınan personeller hangi şartları sağlamak zorundalar? QNB Finansbank bu konuda açıklamada bulunmasada bankacılık kariyeri hedefleyen adayların sağlamaları gereken koşulları şunlar. 

İşte adaylardan talep edilen muhtemel başvuru koşulları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, bankacılık meslek elemenı için talep edilen öğrenim şartını karşılamak, en az lise mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, alımların yapılacağı şehirde ikamet edebilecek olmak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak; askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak, en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş olmak, banka tarafından kadroya dair belirlenen tüm özel şartları sağlamak, 

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN YAPILACAK?

QNB Finansbank tarafından yayımlanan personel alım ilanı için başvuru işlemleri kısa süre önce başladı. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Başvurular elektronik yapılacak olup adayların İŞKUR’un internet sayfasına üye olmaları gerekiyor. 

İlana ulaşmak ve detayları görüntülemek için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. QNB Finansbank personel alım ilanı İŞKUR’da 00005036299 ilan numarası ile yayınlandı. 

QNB Finansbank ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir