İŞKUR Destekli En Az Lise Mezunu Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza farklı kurum yada firmaların yayımladıkları ilanları anında paylaşıyoruz. 

Bu ilanlardan bir tanesi de QNB Finansbank’tan geldi. Banka İŞKUR üzerinden bir ilan yayımlayarak ilgili banka birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 

Banka tarafından ilan edilen açık kadrolar, başvuru şartları ve diğer bilinmesi gereken tüm ayrıntılar şu şekilde,

İŞKUR ÜZERİNDEN BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanı Ankara’da bulunan banka birimleri için ”00005024791” ilan numarası ile adaylara duyuruldu. 

İlana göre QNB Finansbank alımlarını Bankacılık Meslek Elemanı kadrosuna yapacak. Bu kadro için alım yapılacak personel sayısı ise 15 olarak ilan edildi. Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi alımlar ne az ortaöğretim düzeyinden yani en az lise mezunu adaylar arasından olacak. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken diğer başvuru koşulları ise aşağıda.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların öğrenim şartı dışında sağlamaları gereken koşullar, alım yapılacak pozisyonun mesleki yeterliliklerine göre belirlendi. Bu koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak; askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak, bankanın talep ettiği yaş aralığında bulunmak (QNB Finansbank ilanda belirtmemiş), Türkiye’nin her yerinde görev yapabilmek, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, Bankacılık Meslek Elemanı kadrosu için talep edilebilecek tüm özel şartları sağlamak. 18 yaşından büyük olmak, en az lise mezunu olmak (önlisans ve lisans mezunu adaylarda başvuru yapabilir)

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanı yeni gün itibariyle adaylara duyuruldu. İlan metninde yer alan bilgilere göre 16 Ağustos tarihinde ilanlara başvuru yapabilecekler. İlana İŞKUR’da ulaşmak isteyen adaylar yukarıda yer alan ilan numarası ile ilanları görüntüleyebilir ve başvurularını yapabilirler. 

QNB Finansbank Bankacılık Meslek Elamanı alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir