Önlisans Mezunları için Banka İş İlanı: Yöneticisi Sekreteri Alım Duyurusu

Akbank Eylül ayı banka personeli alımı için ilan yayımladı. Banka tarafından yayımlanan duyuruda çok sayıda kadro için alımlar olacağı bilgisi paylaşıldı. 

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Akbank banka personeli kadrosu alım ilanında yer alan kadrolardan birisi de Yönetici Yardımcısı kadrosu. Bu kadroya dair başvuru detayları ise şu şekilde;

AKBANKA YÖNETİCİ YARDIMCISI ALIM İLANI

Akbank tarafından yayımlanan yönetici yardımcısı  kadrosu için başvuru yapmak isteyecek olan adaylar, bankanın belirlediği şartları sağlamalılar. 

Kadro gerekliliklerine göre belirlenen başvuru şartları şu şekilde;

En az önlisans mezunu olmak, çok iyi derecede İngilizce bilmek, ilgili kadro için 4 yıllık deneyime sahip olmak.

Bu kadroda için başvuruda bulunacak adaylar şu görevlerden sorumlu olacaklar. ”Asiste edeceği yöneticinin ajandasını düzenler ve takip eder İlgili departmanın diğer departmanlarla ve Üst Yönetim ile koordinasyonunu sağlar Toplantı organizasyonunu yapar Bazı durumlarda, yöneticisinin talebi doğrultusunda kendisinden istenen raporlamaları hazırlar”

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını elektronik yapacaklar. İlanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını tamamlayacaklar. 

Bağlantı Adresi: https://bit.ly/2mbajpQ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir