Önlisans Mezunu Banka Personeli ilanı: Takip İşleri Memuru

Kuveyt Türk Katılım Bankası Ekim ayının ortalarında yapmış olduğu güncelleme ile personel alım ilanları yeniledi. 

Başvuru süreci dolan ilanları yayından kaldıran Kuveyt Türk Katılım Bankası, ihtiyacı olduğu kadrolarda yeni personel alımları yapacağını açıkladı. Bu kadrolardan birisi de önlisans mezunu adaylar için oldu. 

ÖNLİSANS MEZUNU BANKA PERSONELİ ALIMI

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın yayımladığı başvuru kılavuzunda önlisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri banka memuru kadrosu Hukuk ve Takip İşleri Personeli olarak duyuruldu. 

Bu kadro için istihdam edilecek personellerin hangi kadrolarda görevlendirileceğini de açıklayan banka şu bilgileri verdi. Hukuk ve Takip İşleri Personeli; bankanın takipteki alacaklarının tahsili için görev yapan Hukuk ve takip İşleri Müdürlüğü’nde gerçekleşen operasyonel süreçleri yürütmek, departmanımızda yer alan avukatlarımızın verdiği görevler doğrutlusunda gerekli destek hizmetini sağlamak, görevlerinden sorumlu olacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yukarıda yer alan iş tanımı bölümünde belirtilen sorumlulukları yerine getirmek için yapılacak alımlar için adaylardan bölüm şartı isteniyor. Bu bağladam ilan edilen kadro için adayların Üniversitelerin Adalet meslek Yüksek Okulu ön lisans programlarından mezun olmaları gerektiği ifade edildi. 

Tecrübe şartınında yer aldığı alımlar için Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku alanlarında tecrübeli olmanın tercih sebebi olduğu vurgulandı. 

Bu iki kadronun yanında adayların ayrıca Planlama ve Organizasyon becerisi yüksek, Oficce programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yetkinliği güçlü, Proaktif, hızlı karar alabilen, strese dayanıklı, Analitik düşünme yetisine sahip, Takım çalışmasına yatkın olmaları isteniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Kuveyt Türk Katılım Bankası banka personeli alım ilanı için süreç devam ediyor. Adaylar bu tarihe kadar başvurularını kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sayfasından yapabilecekler. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2MqJSpw

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir