PTT Kanal Yetkili Yardımcısı Alımı İçin İlan Yayımlandı

Burgan Bank personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımlıyor. Banka anlaşmalı olduğu kariyer sitesinden son yayımladığı duyurusunda çeşitli meslek gruplarından personel alımı yapacağını ilan etti. 

Burgan Bank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bu kadrolar arasında ayrıca banka ile PTT arasında görevlendirecek personel alımı yapılacağını duyurdu. 

Bu kadro için yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

BANKA ŞUBESİNE PERSONEL ALIM İLANI

Burgan Bank tarafından yayımlanan personel alım ilanında duyurulan açık kadro PTT Kanal Yetkili Yardımcısı. Bu kadronun Ankara’da bulunan banka birimlerinde görevlendirileceğini açıklayan banka adayların aşağıda yer alan görevlerde kullanılacağını ifade etti. 

İş Tanımı: Burgan Bank bu kadro için alınacak adayların, ”Bireysel Bankacılık Alternatif Dağıtım Kanalları Satış Bölümü’ne bağlı olarak; sahada aktif bir şekilde PTT şube ziyareti gerçekleştirip, yönetimi altındaki şubelerin verimli bir şekilde faaliyetlerini sürdürerek hedeflere ulaşılmasını sağlamak.” görevlerini üstleneceğini ifade etti. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu alım ilanı için Burgan Bank adayların öğrenim şartından deneyim şartına sağlamaları gereken tüm koşulları madde madde açıkladı. 

* Minimum Meslek Yüksek Okulu, tercihen Lisans mezunu,

* PTT Yönetimi , Bayii Yönetimi yada ve Satış alanlarında en az 2 yıl saha deneyimi olan,

* Birebir sıcak satışta kendine güvenen, Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı, İkna etme ve problem çözme becerilerine sahip,

* Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan,

* Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvurular elektronik olarak yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanın yayımlandığı siteye ulaşacaklar. Başvuru şartlarını sağlamaları durumunda da başvurularını yapabilecekler. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2Yl0GXJ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir