SON DAKİKA..! Halkbank Personel Alım İlanı Yayımlandı! 24 Şehirde Banko Hizmetleri Gişe Personeli Alınıyor

Halkbank yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. Banka tarafından yayımlanan basın açıklamasında 2019 yılı banka personeli alımları için tüm detaylar adaylara aktarıldı. 

Halkbank tarafından yayımlanan söz konusu banka personeli alım ilanında yer alan tüm açık kadrolar, kadrolara başvuruda bulunmak isteyen adaylardan talep edilen şartlar ve ilanlara dair tüm bilinmesi gereken detayları sizlerle aktarıyoruz. 

İşte 2019 yılı Halkbank banka personeli alım ilanı ve detaylar;

HALKBANK BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Halkbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların Banko Hizmetleri Asistanı (Gişe Asistanı) kadrosunda olacağı bildirildi. Banka bu kadro için bir sınav düzenleyecek ve sınav sonucuna göre personel alımı gerçekleştirecek.

24 farklı şehide yapılacak personel alımlarına başvuruda bulunmak için ise adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

24 ŞEHİRDE GİŞE PERSONELİ ALIMI YAPILACAK

Halkbank tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında yer alan biglilere göre alımlar aşağıda yer alan illerde olacak. 

Adıyaman Ağrı Artvin Batman Bingöl Bitlis Diyarbakır Elazığ Erzincan Erzurum Gaziantep Hakkari Hatay Kahramanmaraş Kars Kilis Malatya Mardin Muş Siirt Sivas Şanlıurfa Şırnak Tunceli.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Halkbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden duyurulan Banko Hizmetleri Gişe Personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Üniversitelerin öğrenim süresi en az 4 yıl olan bölümlerinden mezun olmak, 01.01.1990 tarihinde ve sonrasında doğmuş olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış muaf veya en az 30.04.2020 tarihine kadar tecilli olmak, yada bedelli askerlikten tararlanacak olmak, 

Halkbank yapmış olduğu personel alım açıklamasında alım yapılacak şehirler ile ilgili şu ifadeleri kullandı. 

Başvuru için yukarıda belirtilen il ve illere bağlı ilçelerde ikamet etmek zorunludur. Adaylar Mernis’ten teyit edilen ikamet iline başvuru yapmış sayılacaktır. İkamet ili “Alım Yapılacak İller” listesinde yer almayan adayların sınav başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve özgeçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Halkbank tarafından Banko Hizmetleri Gişe Personeli kadrosuna yapılacak alımlar için başvuru açıklaması. 

Sınav başvuruları, en geç 06/09/2019 Cuma günü mesai bitimine (18:00) kadar https://sinavbasvuru.halkbank.com.tr adresinden yapılacak; şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. “Sınav Başvuru Formu” aday tarafından eksiksiz olarak doldurulacak ve son 6 ay içerisinde çekilmiş en fazla 770 kB büyüklüğünde JPEG, JPG veya PNG formatında vesikalık fotoğraf, sınav başvuru formuna eklenecektir.”

Halkbank banka personeli alım ilanı başvurularına dair tüm detayları öğrenmek isteyen adaylar aşağıda yer alan ilan metnini inceleyebilirler. 

Halkbank personel alımı başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir