Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar İçin Şube İşlem Yetkilisi Alım İlanı

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda personel açığı bulunduğunu ve banka personel alımı yapacağını duyurdu. 

Bankanın farklı şehirlerinde bulunan şubelerine çeşitli kadrolarda yapılacak olan personel alımlarından birisi de İstanbul ve Kocaeli şubeleri için yayımlandı. 

Banka bu şubelerine en az önlisans mezunu adaylar arasından Şube İşlem Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Kamu İlanlari olarak bizlerde bu kadroya dair detayları haberimizde derledik. 

ŞUBE İŞLEM YETKİLİSİ ALIM İLANLARI

Şube İşlem Yeklisi alımı için ilan yayımlayan TEB bu kadroda istihdam edilecek personellerin; banka şubelerinde fatura hasilatı, kredi ve kredi kartı işlemleri, döviz işlemleri ve müşterilerin gişe işlemlerini yapmak için görevlendirileceğini duyurdu. 

Banka tarafından yayımlanan ilanda alımların bankacılık alanında hem tecrübeli hemde tecrübesiz adaylar arasından olacağı duyuruldu. 

Başvuru Koşulları

TEB tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını şu koşullara göre yapacaklar. 

Bankacılık alanında tecrübeli / tecrübesiz, En az Ön Lisans mezunu, İstanbul’da Kartal, Gebze ve Tuzla / Sakarya, İzmit’te ikamet eden İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Türkiye Ekonomi Bankası personel alım ilanı için başvurula bu site üzerinden yapılacak. İlan için başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2PfDbvd

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir