Tercübeli/Tecrübesiz Banka Personel Alımı: Şube İşlem Yetkilisi, Çağrı Merkezi Personeli

Türkiye Ekonomi Bankası yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

Banka çok sayıda kadroda personel alımı için ilan yayımlarken bu alımların bir bölümü banka memuru kadrolarına bir bölümü ise sektör dışında yer alan pozisyonlara oldu. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu haberimizde sizlere TEB tarafından yayımlanan kadrolardan iki tanesini aktarıyoruz. 

TEB PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye ekonomi Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanları arasında yer alan kadrolara göre banka önlisans ve lisans düzeyinden personel alımı yapacak. 

Türkiye geneli çeşitli şehirlerde yer alan banka genel merkezleri ile banka şubelerine yapılacak alımlar hem deneyimli hemde deneyimsiz kadrolarda olacak. Bu alımlarda yer alan iki kadroda şunlar;

* Şube İşlem Yetkilisi

* Çağrı Merkezi Personeli

TEB tarafından yayımlanan bu iki kadro için belirlenen özel koşullar kadroya göre şöyle;

ŞUBE İŞLEM YETKİLİSİ ALIMLARI

Türkiye Ekonomi Bankası bu kadro için başvuruda bulunacak adayların başvurularını aşağıda yer alan şartlara göre yapmalarını talep ediyor. 

Bankacılık alanında tecrübeli / tecrübesiz, En az Ön Lisans mezunu, alım yapılacak banka şubelerinin bulunduğu il veya ilçelerde ikamet eden, edebilecek olan, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIMLARI

Banka tarafından yayımlanan diğer kadro olan çağrı merkezi kadroları için başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar ise şu şekilde;

Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kamuilanlari.com haberimizin altında yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilir ve başvurularınızı elektronik olarak yapabilirsiniz.

Şube İşlem Yetkilisi kadrosu için: https://bit.ly/2PfDbvd

Çağrı Merkezi Personeli kadrosu için: https://bit.ly/2HuhKQN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir