Vakıf Katılım Bankası Çeşitli Kadrolarda Banka Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel açığı bulunduğunu bildirdi. Kadrosunda bulunan açık pozisyonlar için personel alımı yapacak olan banka alım yapacağı kadro için tek tek başvuru kılavuzu yayımladı. 

14 farklı pozisyonda personel alımının olacağının duyurulduğu Vakıf Katılım Bankası ilanında adaylara duyurulan o kadrolar şunlar;

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan ilan metninde; hem banka memuru hemde çeşitli meslek gruplarında bankanın ihtiyaç duyduğu pozisyonlarda personel alımlarının yapılacağı bildirildi. İlana göre alım yapılacak tüm o kadrolar şunlar;

Arge Mühendisi, Kredi Risk Modelleme Uzmanı, KVKK Yetkilisi, KVKK Yönetmen Yardımcısı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Resmi Raporlama Uzmanı, Veri Ambarı Analisti, Veri Ambarı Yazılım Uzmanı, Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi, İnsan Kaynakları Analisti, Süreç Geliştirme Yetkilisi, Genel Başvuru, Yazılım Geliştirme Mühendisi, İş Analisti, 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

İlan edilen her kadro için Vakıf Katılım Bankası ayrı ayrı öğrenim şartı belirledi. Her kadro için mesleki özelliklere göre belirlenen bu öğrenim koşulunun sağlanması en önemli koşul olarak dikkat çekiyor. Bunun yanında banka bazı kadrolar için adayların deneyimli olmaları ve iş tecrübelerinin bulunmalarını istiyor. Ancak bazı kadrolara deneyimsiz adaylarında başvuruları kabul edilecek. Adayların kadroya göre belirlenen deneyim şartına haiz olmaları gerekiyor. 

İlan metinlerinde yer alan diğer başvuru koşulları aşağıda yer alan o detaylar,

Türk vatadanşı olmak, Kadrolara göre belirlenen yaş şartını sağlamak, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak (kadroya göre bu şart değişebilir), Katılım bankacılığı alanında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanlarına başvurular, Vakıf Katılım Bankası’nın anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yapılacak. Elektronik ortamda gerçekleştirilecek başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, internet satırına yapıştırıp ve enter tuşuna basarak ilan metinlerine ulaşabilirsiz.

Başvuru bağlantısı:  https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir