Vakıf Katılım Bankası İhtiyaç Duyduğu Kadrolarda Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

Vakıf Katılım Bankası Eylül ayı içerisinde yayımladığı personel alım ilanında yer alan kadroları yeniledi. 

Başvuru süreci sona eren kadroların çıkarıldığı bankanın ihtiyaç duyduğu alanlarda yer alan açık pozisyonlar adaylara duyuruldu. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu haberimizde siz okuyucularımıza güncel ilan metninde yer alan ilan detaylarını derledik. İşte alım yapılacak kadrolar.

VAKIF KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında bankanın 8 farklı pozisyonda personel alımı yapacağı duyuruldu. Bankacılık sektörünün yanı sıra bankanın ihtiyaç duyduğu bilişim alanlarından da personel alım ilanının bulunduğu duyuruda birde genel başvuru kadrosu var. 

Bu genel başvuru kadrosuna adaylar kendilerine ait bilgileri ile başvuruda bulunabiliyorlar. Kendi özellikleri ile başvuruda bulunan adaylar bankanın ihtiyaç duyması halinde görüşmeye çağrılıyorlar. 

Yukarıda yer alan genel ilan bilgilerinin yanı sıra Vakıf Katılım Bankası aşağıda yer alan kadrolarda personel alımları yapacak. 

Geleceğe Katılım, KVKK Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı, Kıdemili Proje Yöneticisi, Proje Yöneticisi, Dijital Bankacılık ve Kullanıcı Deneyimi Yetkilisi, Arge Mühendisi, Kredi Risk Modelleme Uzmanı, Genel Başvuru

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıf Katılım Bankası personel alım ilanları için genel bir başvuru şartları bulunmuyor. Banka her kadro için ayrı ayrı şartlar talep edip ilan metninde bu şartları tek tek bildiriyor.

İlanlar için başvuruda bulunacak adaylar öğrenim şartından, çalışma prensibine çok sayıda alanda duyurulan bu personel alım şartlarının tamamını sağlamaları gerekiyor. Talep edilen koşulları ana başlıkları halinde sizlere aktarıyoruz.

Türk vatadanşı olmak, Kadrolara göre belirlenen yaş ve öğrenim şartını sağlamak, Üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak (kadroya göre bu şart değişebilir), Katılım bankacılığı alanında tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alımları için adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Bunun için adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşcaklar. İlanları inceleyen adaylar kendilerine uygun bir ilan bulmaları halinde başvurularını yapacaklar. 

İlan için kullanabileceğiniz bağlantı: https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir