Vakıf Katılım Bankası’ndan Genel Müdürlük ve Şubelere Banka Memuru Alım İlanı

Vakıf Katılım Bankası kariyer siteleri üzerinden banka memuru alımı yapacağını ilan etti. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında ilan metninde yer alan tüm açık pozisyonların İstanbul’da yer alan banka birimlerine yapılacağı duyuruldu. 

Banka tarafından yayımlanan banka memuru alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, Vakıf Katılım Bankası’nın talep ettiği başvuru koşulları, bankanın personel alım ilanına başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntıları tüm yönleri ile ele alıyoruz. 

BANKA MEMURU ALIM İLANI

Vakıf Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolardan bazıları bankanın ilgili genel müdürlüklerine, bazıları banka şubelerine gerçekleştirilecek.

Vakıf Katılım Bankası tarafından İstanbul için yayımlanan personel alım duyurusunda ise 8 farklı ilan bulunmakta. 

Çeşitli bankacılık alanlarında yapılacak bu banka memuru alım ilanında yer alan açık kadrolar şunlar;

AÇIK KADROLAR

Banka memuru alım ilanında duyurulan 8 farklı kadro;

KVKK Yetkilisi ve Yönetmen Yardımcısı, Dijital Bankacılık ve Kullanıcı Deneyimi Yetkilisi, Kıdemli Proje Yöneticisi, Proje Yöneticisi, Geleceğe Katılım Genel Başvuru, Strateji ve İş Geliştirme Yetkilisi, Kurumsal Mimarı, Veri Ambarı Yazılım Uzmanı, Veri Ambarı Analisti. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilan edilen açık kadrolar için başvuru yapmak isteyecek adayların sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. 

Her kadro için farklı olan bu koşulları bu 8 ayrı kadro için genel başlıklarla aşağıda aktarıyoruz.

Talep öğrenim şartını karşılamak, Katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve başarı odaklı, Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin içeriğinde değindiğimiz gibi Vakıf Katılım Bankası, banka personeli alım ilanlarını adaylara kariyer siteleri üzerinden duyuruyor. Başvurularda bu kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlanlar için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlan için kullanabileceğiniz bağlantı: https://bit.ly/2IC9FdN

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir