Ziraat Bankası İş İlanı: İki Kadroda Banka Personeli Alınıyor

Ziraat Bankası 2019 yılı personel alımı kapsamında yayımladığı ilanında ilgili banka şubelerinde ve genel müdürlük bünyesinde görev vermek üzere banka personeli alımı yapacağını açıkladı. 

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadrolar için ayrı ayrı yayımlanan başvuru kılavuzlarını aşağıda akatrıyoruz. 

Banka personeli alımı yapılacak kadrolar, ilana başvuru şartlar neler ve başvurular nasıl yapılacak? Tüm bu konu başlıklarını tüm detayları ile siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere banka personel istihdamını sınav esasına göre yapacak. Ziraat Bankası tarafından konuya ilişkin açıklamada ise alım yapılacak kadrolar şöyle duyurulurdu. 

1-) Avukat

2-) Müfettiş Yardımcısı

Ziraat Bankası Avukat Alımı

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan avukat alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan şartlara göre yapacaklar. 

* 01.01.1989 ve sonrası doğumlu olmak,

* Yurt içinde dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk Fakülteleri ile denkliği sağlanmış yabancı ülkelerdeki Hukuk Fakültelerinden mezun olmak ve Avukatlık stajını tamamladıktan sonra Avukatlık Ruhsatnamesi almış veya işe başlama tarihinde alabilecek durumda olmak,

*Diğer resmi kurum veya kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak veya mecburi hizmet borcunu ödemeyi kabul etmiş olmakDevamlı görev yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgelemek,

Müfettiş Yardımcısı Alımı

Bankanın ilgili birimlerinde görev yapacak Müfettiş Yardımcısı kadrosu için ilan edilen şartları ise şu şekilde bildirildi.

* 01.01.1989 ve sonrası doğumlu olmak

* Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, İşletme Bilgi Yönetimi, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Muhasebe ile bankacılık mesleğiyle ilgili bölümlerinden mezun olmak. (Burada bazı bölümlerle ilgili özel şartlar var ayrıca bazı bölümlerin başvuruları bazı koşullar altında kabul edilecek)

* Daha önce T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı’nın mülakat aşamasında elenmemiş olmak.Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak,

BAŞVURULAR 15 EYLÜL’DE SONA ERİYOR

Ziraat Bankası 2019 yılı Eylül ayı banka personeli alım ilanı başvuruları 15 Eylül’de sona erecek. İlana başvurular bu tarihe kadar elektronik olarak yapılacak. 

Avukat Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ

Müfettiş Alımı İlan Metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir