Alexa

Banka Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Akbank yayımladığı bir ilan ile ilgili banka şubelerinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Personeli alımı yapacağını ilan etti.

Banka Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Akbank yayımladığı bir ilan ile ilgili banka şubelerinde görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Personeli alımı yapacağını ilan etti.

Banka Şubelerine Çağrı Merkezi Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı
Editor: Mustafa Karagöz
13 Haziran 2019 - 12:30

Akbank, Çağrı Merkezi Personeli alımı için yeni ilan yayımladı. Bankanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilanda, alımlara ilişkin tüm detaylar adaylara aktarıldı. 

Kamu İlanları olarak sizlere Akbank tarafından ilan edilen bu kadro için ve ilan metninde yer alan diğer kadrolara ilişkin bilgileri derledik. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Banka personeli alımı için ilan yayımlayan Akbank, Çağrı Merkezi Personeli kadrosu için adaylardan öğrenim şartından, mesleki özelliklere birçok alanda bildirilen şartların haiz olması isteniyor. 

Akbank tarafından yayımlanan ilanda yer alan öğrenim şartı: Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(MezunÖğrenim şartını sağlayan adaylar için talep edilen diğer koşullar: 1991 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, Müşterilerin çağrılarını yanıtlar ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet verir, Müşterilerin bankacılık işlemlerini gerçekleştirir, Müşterilerden gelen itiraz ve önerilere çözüm üretir, Kampanya ve ürünlerle ilgili bilgilendirir ve satışını yapar.

İlana ayrıca tecrübesi bulunmayan adaylar başvuru yapabilir.

DİĞER KADROLAR VE GENEL KOŞULLAR

Akbank tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan ve öne çıkan diğer kadrolar ise şunlar: Gişe Yetkilisi, Mevsimlik Asistan, Deneyim Tasarımcısı, Görsel Tasarımcı.

Gişe Yetkilisi İlanı İçin

Adayların yoğun ilgi gösterdiği kadrolardan olan Gişe Yetkilisi pozisyon için belirlenen başvuru koşulları. 

Bu kadro için sadece lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir. Akbank bu pozisyon için başvuru yapacak öğrenim seviyelerini şöyle bildirdi. Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun).

Diğer Koşullar: 1991 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş. Banka iş tanımı için ise şu bilgileri verdi. Şubede her türlü tahsilat ve tediye işlemlerini yerine getirir Kasa işlemi gerektiren mevduat hesaplarının açılış, işleyiş ve kapanışı ile ilgili bankacılık hizmetlerini gerçekleştirir.

İLANA BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

Akbank yayımladığı personel alım ilanında başvuruların elektronik olarak yapılacağını duyurdu. İlana başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler.

Mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı ( https://bit.ly/2HKr8Nl ) kopyalayın, internet adres satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum