Ekonomi

Bankadan Müşterilerine Güzel Haber! 2022 Hediyesi Verecek!

Advantage kart sahipleri için HCBS yeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Advantage kart ile müşterilerinin yapacakları alışverişlerde 120 TL hediye edeceğini duyurdu. 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli olan Advantage HCBS kart kampanyasının detayları…

Kampanya Detayları

HCBS Advantage tarafından hazırlanan kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli. Bu kampanyaya katılmak için OCAK yazıp 4477’ye mesaj göndermek yeterli olacaktır.

1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır.

Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır.

Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır.

Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 4 Şubat tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 3 Mart tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya göre en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.

Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.

NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir.

HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112’yi arayabilirsiniz.

Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler