Ekonomi

Bankalar Sıraya Girdi, Emekli Promosyonlarına Arka Arkaya Zam Gelmeye Başladı! En Yüksek Emekli Promosyonu Veren Banka Hangisi? İşte O Banka…

Emekli promosyonlarında yeni bir dönem daha başlıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile imzaladıkları protokole denk gelen tutarın üzerinde ödeme yapmaya başlamış olan pek çok banka, yılın ilk yarısı tamamlanmaya başlamışken; promosyonlarına zam yapmaya başlamış bulunuyor. O bankalardan biri de Türk Ekonomi Bankası (TEB) oluyor.

Türkiye’nin en çok kazandıran bankalarından biri olan TEB, emeklilere kazandırmaya 2022 yılının ikinci yarısında da devam ediyor. Promosyon tutarlarını geçtiğimiz gün zamlandırdığını duyurmuş olan TEB, aynı zamanda emeklilere sunduğu ek avantajları da haziran ayı itibariyle artırmaya başlıyor.

TEB’in Promosyon Tutarları Artmış Bulunuyor

Emekli promosyon tutarlarında artışa gitmiş olan TEB, maaşını bankasına taşıyacak olan emeklilere özel olarak 3.750 TL’ye varan nakit promosyonlar kazanma fırsatı yaratıyor. Maaşını TEB’e taşıyan emekliler, taşıma işlemini gerçekleştirip, üç yıl maaş almaya söz verdikten hemen sonra maaşına göre 2.750 TL’ye varan nakit promosyonu ilk maaşıyla birlikte alıyor. Buna ek olarak emekli yakınına getiren emeklilere her bir yakını için 250 TL promosyon ödemesi yapan TEB, 10 kişiye kadar bu ödemeleri yapıyor. Yani maaşını TEB’e taşıyan emekliler, maaş taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra 3.750 TL’ye varan nakit promosyonlar kazanma şansı yakalıyor. Üstelik TEB’in emeklilere sunduğu avantajlar bununla da sınırlı kalmıyor.

TEB’te Emeklilerin Avantajları Bitmiyor

Emekli müşterilerine ek avantajlar ile hizmet vermeyi kurulduğu günden bu yana sürdüren TEB, emeklilerin internet şubesi üzerinden yapacakları EFT/FAST ve Havale gibi para transferlerinden herhangi bir komisyon da talep etmiyor. Bu kapsamda emeklilerin kazançlarını artıran TEB, aynı zamanda emeklilere özel bir destek hattı da sunuyor. Emekli müşterilerini öncelikli müşteri portföyleri arasına eklemiş olan TEB, emeklileri pek çok masraftan daha kurtarıyor. Kredi kartı gibi bankacılık hizmetlerinden ekstra bir aidat talep etmeyen TEB, aynı zamanda emeklilere günlük nakit çekim olanağı tanıyan Marifetli Hesap ile birikimlerine ek faizler ile destek veriyor. Öte yandan TEB’e maaşını taşımak isteyen emeklilerin şubeye gitmesine de gerek kalmıyor. Çünkü, TEB tüm bankacılık hizmetlerini dijital bankacılık avantajlarıyla da sunmaya başlamış bulunuyor.

İlgili Makaleler