Ekonomi

Bankalardan bayram kampanyası! Kredi fırsatlarını duyurdular

Kamu bankaları ve özel bankalar corona virüsü salgını sürecinde kampanya yarışına girmişlerdi. Peki, bankalar Kurban Bayramı için hangi kampanyaları uygulayacaklar. İşte bankaların kredi fırsatları…

Türkiye’de hükümet corona virüsü salgını sürecinde çeşitli ekonomik destek paketlerini açıkladı. Bunun yanında kamu bankaları ve özel bankalardan tarafından yapılan açıklamalar ile bir çok kredi kampanyası duyuruldu. Bu nedenle vatandaşlar tarafından Kurban Bayramı için kredi fıratlarının sağlanıp sağlanmayacağı merak ediliyordu. Bazı bankalar bayram kredisi için kampanyalarını duyurdular. İşte Finansbank, Garanti Bankası, ING BANK Kurban Bayramı kredi kampanyaları…

Garanti Bankası

Garanti Bankası 60 ay vadeli 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi veriyor. Bankadan kredi almak için şubeden İhtiyaç Kredisi başvurunuzu form ile veya Garanti BBVA İnternet/Mobil .üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

ING BANK

ING BANK Kurban Bayramı için müşterilerine 60 aya varan vade seçenekleri ve aylık %0,79’dan başlayan faiz oranlarıyla. bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar şubeden veya İNG BANK’ın internet sayfası üzerinden işlemlerini tamamlayabilirler.

Finansbank

Finansbank 3 ay ödemesiz olarak aylık 0,84’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar şubeden veya 0 850 222 0 900 numaralı çağrı numarasını arayarak başvuruda bulunabilirler.

İlgili Makaleler