2019 Nisan Ayı En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alım İlanları

Türkiye geneli faaliyet gösteren bankalar kadrosunda personel açığı bulunan şubelerine çok sayıda kadroda banka personeli alımı için ilan yayımladılar. 

Nisan ayının girmesiyle söz konusu alım ilanlarında güncelleme yapan bankaların yayımladıkları yeni ilanlarda yer alan detayları sizlere aktarıyoruz. 

PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYAN BANKALAR

Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile banka personeli alımı yapacağını duyuran çok sayıda banka bulunuyor. Bu bankaların listelerini sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye geneli çok sayıda şehir için banka personeli alımı yapacağını ilan eden bankalar; 
 
Türkiye Finans Katılım Bankası, Aktif Bank, Yapı Kredi Bankası, Burgan Bank, ICBC Turkey Bank, Garanti Bankası, Şekerbank, Fibabanka, HSBC Bank, QNB Finansbank, Türkiye Ekonomi Bankası.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan bankaların ilanlarında onlarca kadroda personel alım ilanı bulunuyor. Bazı bankalar ilanlarında 5 pozisyon için alım yapacağını duyururken bazı bankalar 25 pozisyon için ilan yayımlıyor. 

Bu çerçevede ilan metinlerinde yer alan o kadrolardan en dikkat çekici olanları sizler için derledik. 

Gişe İşlem Personeli, Gişe İşlem Personel Yardımcısı, Gişe Asistanı, Banko Memuru, Müşteri Danışmanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Girişimci Bankacılık Şube Yetkilisi, Makam Şoförü, Güvenlik, Proje Asistanı, Proje Uzmanı, Pazarmala Yetkilisi, Satış Temsilcisi, Yazılım Uzmanı, İnsan Kaynaklarıi Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Aktif Satış Temsilcisi, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yatırım Merkezi Yöneticisi,  Yatırım Danışmanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Banka personeli alımı için bankaların belirlediği çok sayıda koşul bulunuyor. Adayların bu koşulların tamamını sağlamaları isteniyor. Ayrıca başvuru koşulları bankadan bankaya farklılık göstermekte. Bunun için adayların başvuru yapacakları ilanları iyi incelemeleri gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BANKA PERSONELİ İLANLARINA BAŞVURU

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu alım ilanları bankalar ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımlıyorlar. İlanlara başvurularda bu siteler üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlanlara ulaşmak için; https://bit.ly/2I3UcnI Bağlantıyı kopyalayın, İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın yada sağ tık yapıp bağlantı adresine git seçeneğine tıklayın. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir