7 Banka Gişe Memuru ve Gişe Asistanı Alım İlanı Yayımladı (En Az Lise Mezunu)

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren bankalar yayımladıkları alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Kamu İlanları olarak bu haberimizde de siz okuyucularımıza 7 farklı banka tarafından yayımlanan ilanları derledik.

GİŞE İŞLEM MEMURU ALIM İLANLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlara göre 7 farklı Gişe İşlem Memuru alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlarda en az lise mezunu adaylarında başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. Ancak burada bazı bankalar önlisans ve lisana şartı da arayabiliyorlar. 

Bu kapsamda ilan yayımlayan bankaların listesi şu şekilde;

Aktif Yatırım Bankası, Anadolubank, HSBC Bank, Akbank Yapı Kredi Bankası, Kuveyt Türk Bankası ve Garanti Bankası.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan bankalar tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Adayların ayrıca her bankanın kendisine göre belirlediği özel şartları da sağlaması isteniyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayla başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. İlana başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlana ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlana ulaşmak için bağlantı; https://goo.gl/UyJ9cW

Banka personeli alımlarından anında haberdar olmak için bizleri yakından takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir