Akbank Banka Şubelerine Banka Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Akbank personel alım ilanında güncelleme yaptı. Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında çeşitli pozisyonlarda banka personeli alımı yapılacağı açıklandı. İlana dair detayları sizlerle paylaştırıyoruz. 

AKBANK BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Akbank’ın kendisine ait internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanında 3 farklı pozisyon için personel alım ilanı bulunuyor. Bankanın faaliyet alanı içerisinde yer alan farklı şehirlerde bulunan banka şubelerine yapılacak bu personel alımları ise sözlü sınav esasına göre yapılacak. 

Buna göre banka tarafından alım yapılacak kadrolar arasında Gişe İşlem Memuru, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Yarı Zamanlı (Part Time) Asistan kadrolarına yapılacak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün web sayfası üzerinde yayımlanan ilanlara ulaşacaklar. 

Burada yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün sistemine üye olarak internet üzerinden başvurularını yapacaklar. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Her personel alım ilanında olduğu gibi Akbank personel alım ilanında da adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşullarını aşağıda sizlere aktarıyoruz.

Çağrı Merkezi kadrosu için; Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bankamızca son 6 ay içinde içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak.

Gişe Memuru kadrosu için; Örgün Öğretim Lisans mezunu Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak. 

Yarı Zamanlı Asistan kadrosu için; Deneyimsiz adaylar için örgün eğitim veren üniversitelerin minimum 3, 4.sınıf öğrencisi, Haftada 2.5 gün toplam 20 saat çalışabilecek adaylar başvuru yapabilecekler. 

İLAN DETAYLARI

Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.

Mavi renkte verdiğimiz bağlantıyı (https://goo.gl/zNfFWZ) kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir