Akbank Deneyimsiz Personel İlanı: Çağrı Merkezi, Gişe Yetkilisi, Asistan Alınıyor

Akbank kendisine ait internet sayfası üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını ilan etti. Adaylar tarafından oldukça yakın şekilde takip edilen kadrolarda alım yapacak olan Akbank, deneyim ve deneyimsiz adayların başvurularını kabul edecek. 

Akbank’ın kurumsal web sayfası üzerinden duyurulan ilan metninde yer alan açık kadrolar ve ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen tüm koşullar.

AÇIK POZİSYONLAR

Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında 3 pozisyon için tam zamanlı personel alım ilanı bulunuyor. Bu ilanın dışında ayrıca yarı zamanlı ve öğrencilerin başvuru yapabileceği bir pozisyon bulunuyor. 

İlanlarda yer alan bilgilerde ayrıca bankanın engelli personel pozisyonuna da personel alımı yapacağı bildirildi. 

Akbank Tarafından Yayımlanan Alım İlanı

Akbank Personel alım ilanında yer alan bilgilere göre banka; Gişe Personeli, Çağrı Merkezi Personeli, Yarı Zamanlı Gişe Personeli, Takım Asistanı ile Engelli Genel Müdürlük, Engelli Personel Gişe Yetkilisi, Engelli Personel Çağrı Merkezi kadrolarında alım yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanında adaylardan deneyim şartının yanında farklı meziyetlere haiz olmaları isteniyor. 

Bunun için öne çıkan koşul ise öğrenim şartı. Banka her kadro için ayrı ayrı öğrenim şartı talep ediyor. 

Gişe Personeli; Örgün Öğretim Lisans mezunu.

Çağrı Merkezi Personeli; Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak,

Takım Asistanı; alımları sadece yarım zamanlık olarak yapılacak. Bu kadro için adayların örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinde, 2, 3 veya 4. sınıf öğrencisi olmak şartını sağlaması gerekiyor. 

Diğer Koşullar

İlanda yer alan diğer başvuru koşulları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANA BAŞVURULAR

Akbank, banka personeli alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yapacaklar. Bu bağlamda ilana ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

Akbank personel alım ilanları için; https://bit.ly/2UbSOAN 

NOT: Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir