Akbank Gişe İşlem Yetkilisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alıyor

Akbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden yayımlanan alım ilanına göre banka çeşitli şehirlerde bulunan şubelerine personel alımları gerçekleştirecek. Farklı eğitim seviyelerinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği personel alımlarına dair bilinmesi gereken tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

Bu kapsamda Aralık ayı sonunda Akbank bünyesine gerçekleştirilecek olan personel alımı detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

AKBANK PERSONEL ALIM İLANI

Akbank personel alım ilanlarını kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımlıyor. Başvuruları da bu internet sitesi üzerinden alıyor. Buna göre bankanın web sayfası üzerinde açık olan pozisyonlar arasında Gişe İşlem Yetklisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Takım Asistanı ve Engelli Personel alımı için ilanlar bulunuyor. 

Alımlar ise Genel Müdürlük ile Bursa Bölge, Doğu Anadolu Bölge, Güneydoğu Anadolu Bölge, İstanbul, Orta Anadolu Bölge şubelerine yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak tüm adayların öncelikle genel başvuru koşullarını sağlamaları isteniyor. Adaylar genel başvuru koşullarının yanında ayrıca her kadro için ayrı ayrı belirlenen özel koşulları sağlamalılar. Bu koşullar ana başlıkları ile şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru süreci halen devam ediyor. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bankanın internet adresi üzerinden yapabilecekler. 

İlana başvuru yapacak adayların başvuru yapacakları kadro için belirtilen başvuru alanında başvurularını gerçekleştirecekler. İlanlara ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın ve enter tuşuna basın. https://goo.gl/aWjGRW
Banka personeli alımlarından anında haberdar olmak için bizleri yakından takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.